آموزش استفاده از سایت

تاریخ ارسال مقاله :        تعداد مشاهده : 75
0 - 0
آموزش استفاده از سایت

با سلام خدمت مشتریان و دوستان عزیز

در ابتدای امر لازم به ذکر است که سایت جدید از لحاظ کارایی هیچ تفاوتی با سایت قبلی نداشته و فقط به امکانات آن اضافه شده و ما براساس نیازهای شما کاربران عزیز به امکانات سایت افزوده ایم.

در ادامه مطلب شما می توانید با نحوه خرید،بازدید از سایت و نحوه ثبت نام در سایت آشنایی کامل پیدا کنید.

همچنین لازم به ذکر است در صورت عدم تسلط به خرید های اینترنتی شما می توانید عکس محصولات مورد نظر را از سایت انتخاب و به تلگرام ما با شماره 09367128383 ارسال فرمایید.

انتخاب از طریق شاخه بندی های سایت:

مشاهده همه محصولات سایت:

با کلیک بر روی گزینه همه محصولات در سمت راست سایت تمامی محصولات سایت نمایش داده می شود.

در ادامه شما پس از وارد شدن به صفحه همه محصولات می توانید با کلیک بر روی گزینه( نمایش همه ) تمامی محصولات را یکجا و بدون صفحه بندی مشاهده نمایید.

نحوه خرید از سایت:

1-در ابتدای بر روی محصول دلخواهتان کلیک کرده تا صفحه محصول بازشود.(پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی در سایت ثبت نام نمایید تا مراحل ثبت سفارش برای شما آسان تر و بدون ابهام باشد)

2-سپس پس از باز شدن صفحه محصول بر روی گزینه افزودن به سبد کلیک کنید.

3-در این مرحله در صورتی که خرید شما ادامه دارد و هنوز تمامی محصولات مورد نظر را انتخاب نکرده اید می توانید با کلیک بر روی گزینه ادامه خرید به خرید خود ادامه دهید.

و در صورتی که تمام انتخاب هی خود را انجام داده اید و می خواهید سفارش خود را ثبت و نهایی کنید بر روی گزینه پرداخت نهایی کلیک کنید.

4-سپس مطابق تصویر پس از بررسی محصولات ثبت شده بر روی گزینه پرداخت نهایی کلیک نمایید.

5-در صورتی که در سایت ثبت نام نکرده باشید در این مرحله می توانید:

(1)در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام کرده اید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور در بخشی که با شماره 1 در تصویر نمایش داده شده است وارد بخش کاربری شده و به خرید خود ادامه دهید.

(2)در صورتی که ثبت نام نکرده اید می توانید با وارد کردن ایمیل در بخشی که با شماره 2 نمایش داده شده اقدام به ایجاد حساب کاربری و ادامه خرید نمایید.

(3)اما برای مشتریانی که تمایلی به ثبت نام در سایت ندارند،می توانند با تکمیل بخش خرید فوری که با شماره 3 در تصویر مشخص شده و کلیک بر روی گزینه پرداخت نهایی پایین صفحه به خرید خود ادامه دهند.

6-در مرحله سوم خرید پس از چک آدرس و اطلاعات مجدد بر روی گزینه پرداخت نهایی کلیک نمایید.

7-در محله چهارم خرید شما نحوه ی خرید را انتخاب خواهید نمود و سپس پس از کلیک بر روی گزینه قبول و موافقت با شرایط خرید(با عدد 1 در تصویر مشخص شده)،بر روی پرداخت نهایی(با عدد 2 در تصویر مشخص شده) کلیک نمایید.

مرحله نهایی خرید:

در مرحله پنجم و آخرین مرحله خرید در صورتی که بر روی گزینه :

1-در صورتیکه بر روی گزینه پرداخت هزینه هنگام تحویل کلیک نمایید ما به صورت اتوماتیک مبلغ نهایی را برای شما با شماره 09132049885 پیامک نموده و سفارش شما پس از کارت به کارت شدن ارسال می گردد(این نحوه مخصوص مشتریانی می باشد که تمایل به واریز آنلاین ندارند).

2-در صورتیکه بر روی گزینه پرداخت با کارت های اعتباری نیز برای مشتریانی می باشد که تمایل به واریز آنلاین مبلغ سفارش خود دارند و می توانید پس از انتخاب این روش اقدام به واریز آنلاین مبلغ سفارش نمایید.

پس از طی مراحل مذکور سفارش شما کاملا ثبت شده است.

با تشکر از همراهی ما

www.AGcarsmodel.comصفحه مناسب چاپ

دیدگاه کاربران در مورد این مقاله

برای ثبت دیدگاه باید عضو شوید

مقالات مشابه

برندها