نحوه ارسال و پرداخت

زمانبندی ثبت سفارش و ارسال سفارشات:

سفارشاتی که تا قبل از ساعت 12 ظهر ثبت گردد در روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد و بین 1 تا 4 روز پس از روز ارسال به دست شما خواهد رسید.

نحوه ی خرید و پرداخت به ۲ روش می باشد:

1-روش پستی

با خرید به روش پستی می توانید هزینه محصول را به همراه هزینه پستی در هنگام دریافت سفارشاتتان به مامور پست پرداخت نمایید، لازم به ذکر است که در خرید پستی با هر میزان خریدی،هزینه پست به عهده شما عزیزان و بر اساس وزن سفارش شما می باشد و در هنگام تحویل بسته از آن جهت که مامور پست مامور ما نبوده و مامور پست جمهوری اسلامی ایران می باشد لذا در هنگام تحویل مبلغ سفارش و تحویل بسته به شما مشتریان گرامی، اجازه باز نمودن بسته را از جهت بررسی محتوای کارتن نخواهد داد اما ما با توجه به شرایط مندرج در بخش ضمانت و گارانتی پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.

2-روش واریز آنلاین

الف:ارسال سفارشی(فقط 10/000 تومان)

در این روش در هنگام واریز آنلاین مبلغ خرید تنها مبلغ 10/000 تومان بابت هزینه ارسال به صورت حساب شما اضافه خواهد شد و سفارشات شما عزیزان با پست سفارشی ارسال شده و بین 2 تا 6 روز از زمان ارسال به دست شما عزیزان خواهد رسید..

ب:ارسال اکسپرس(22/000 تومان)

در این روش در هنگام واریز آنلاین مبلغ سفارش مبلغ 22000 تومان بابت هزینه ارسال به فاکتور شما اضافه گردیده و شما عزیزان از ارسال سریع سفارش بهره مند خواهید گشت و سفارش شما با تیپاکس و برای شهرهایی که نمایندگی تیپاکس در آن ها حضور ندارد با پست پیشتاز ارسال شده و پس از ۱ تا 3 روز از زمان ارسال،مرسوله به دست شما خواهد رسید.

نحوه ارسال سفارشات:

سفارشات شما به همان نحوه ی انتخابی مندرج در سایت با شرکت پست یا شرکتهای مربوطه ارسال خواهد شد و از لحاظ پرداخت منطبق با شرایط مذکور در پاراگراف بالا می باشد و از لحاظ زمان رسیدن:

  • سفارشات تحویل و پرداخت در محل به مامور پست: بین ۱ تا 6 روز از زمان ارسال بسته به شهر و زمان توزیع
  • سفارشات واریز نقدی ارسال با پست سفارشی:بین ۱ تا 6 روز از زمان ارسال بسته به شهر و زمان توزیع
  • سفارشات پرداخت و واریز هزینه سفارش + 22/000 تومان بابت هزینه تیپاکس:۱ تا 3 روز از زمان ارسال بسته به شهر و زمان توزیع
  • سفارشات مشتریان شهر اصفهان ۱ تا ۲ روز بعد از زمان سفارش

بخش فروش و ارتباط با مشتریان سایت دپ لپ:

09132049885 – 09134629822صفحه مناسب چاپ

برندها